پنل آلومینیوم پلاستیکی با توجه به اثر دکوراسيون سطحی برای طبقه بندی

- Sep 08, 2017-

A. پوشش تزئینی آلومینیوم و پلاستیکی

انواع پوششهای تزئینی روی سطح آلومینیوم پوشش داده شده اند. به طور معمول از کربن فلوئور، پلی استر، پوشش اکریلیک، عمدتا از جمله فلز رنگ، ساده، رنگ مروارید، رنگ فلورسنت و دیگر رنگ ها، با نقش تزئینی، شایع ترین انواع بازار است.

B. ورق آلومینیوم رنگی رنگ آمیزی اکسید شده

استفاده از اکسیداسیون آنودایز در درمان زمان پانل آلیاژ آلومینیوم با گل رز، برنز و دیگر رنگ های منحصر به فرد، یک اثر تزئینی ویژه ایفا می کند.

C. فویل کامپوزیت تزئینی هیئت مدیره

به این معنی که فیلم رنگی با توجه به شرایط فرایند تعیین شده، بسته به نقش چسب، به طوری که فیلم فیلم رنگی در پایین صفحه آلومینیومی پوشیده شده یا به طور مستقیم به ورق آلومینیومی تحت پوشش قرار گرفته است. ارقام اصلی دارای الگوی تپه ای، تخته چوب و غیره هستند.

D. رنگ چاپ ورق آلومینیوم پلاستیکی

الگوهای مختلف از طریق تکنولوژی پیشرفته چاپ کامپیوتری چاپ، چاپ جوهر رنگی بر روی کاغذ انتقال بر روی انواع الگوهای طبیعی، و سپس از طریق تکنولوژی انتقال حرارتی به طور غیر مستقیم در نسخه صفحه آلومینیوم پلاستیکی از الگوهای مختلف تقلید طبیعی است. آیا می توانید خلاقیت طراح و انتخاب شخصیت مالک را ببینید.

E. صفحه آلومینیوم پلاستیک ساخته شده است

استفاده از سطوح با استفاده از سیم طراحی پانل های آلیاژ آلومینیوم، رایج کردن سیم های طلای نقره و نقره ای نقاشی محصولات طراحی، به مردم لذت بردن بصری مختلف است.

F. آینه آلومینیوم پانل پلاستیکی

سطح پانل آلیاژ آلومینیوم جلا داده شده و مانند یک آینه درمان می شود.