راهنمای نصب

20150207034939_28657(001).jpg

آلومینیوم پانل کامپوزیت اتصالات melthods معمولا استفاده می شود

پانل کامپوزیت آلومینیومی می تواند از روش های متال و پلاستیکی پردازش معمولی که برای اتصال به آن استفاده می شود استفاده شود. در ادامه چند حالت معمول اتصال مورد استفاده قرار می گیرد:

(1) اتصالات نگین دار
پانل کامپوزیت آلومینیومی می تواند بین استفاده از صفحات و یا صفحات آلومینیومی مورد استفاده قرار گیرد و دیگر مواد استفاده شود. برای استفاده در خارج از منزل و یا در مکان هایی با رطوبت بالا باید از پرچ در هسته فولاد ضد زنگ استفاده شود. هسته پیوندی به طور ثابت متصل می شود تا بعد از آنکه برش های سر شمشیری فقط برای برنامه های داخلی استفاده می شود، می شود.

(2) با گیره رشته ای
خارجی و داخلی با دو
a.parts برای تعمیر در فضای باز
هنگام استفاده از اتصالات رشته ای در فضای باز، لازم است که ضریب انبساط حرارتی پانل کامپوزیت آلومینیوم را در نظر بگیرید، به منظور جلوگیری از تغییر شکل صفحه آلومینیوم به دلیل تغییر شکل حرارتی و فشار، باز کردن پانل کامپوزیت آلومینیومی بالا باید از قطر پیچ به طوری که برای دیدار الزامات توسعه

استفاده از فولاد ضد زنگ پیچ با واشر می تواند صفحه آلومینیوم را با تغییر شکل اکستروژن اجتناب کند، عملکرد محصول برای بررسی به دست آمده است. برای انتخاب پیچ مناسب برای ساختار پیچ پیچ پیچ، باید از آچار گشتاور یا پیچ گوشتی استفاده کنید، مطمئن شوید که واشر به طور موثر حفره سوراخ، اما نه در سطح آلومینیومی کامپوزیت تنگ می شود تا ردیابی شود.

ساخت و ساز و گاهی اوقات نیاز به استفاده از بیت در مته یا تغییر شکل پوشش آلومینیوم یا ساختار پایین به منظور دستیابی به مرکز ثابت سوراخ حفاری و ناخن. نیاز به توجه به این است، برای اطمینان از حذف فیلم محافظ در پیچ ثابت قبل از.

b. قطعات برای تعمیر داخلی

پیچ برای تثبیت اتصال نرم افزار داخلی می تواند از فولاد یا چوب از سر شکل های مختلف استفاده کند. این پیچ معمولا اجازه می دهد که جابجایی حرارتی پانل کامپوزیت آلومینیوم اجازه ندهد.

کپسول سر پیچ شمع برای تثبیت پانل کامپوزیت آلومینیومی استفاده می شود، می تواند از سوراخ معمولی سوراخ یا به طور مستقیم به صفحه فشار دادن آلومینیوم استفاده کند، این پانل ها بزرگتر از قطر حفره سوراخ پیچ است.

(3) جوشکاری پلاستیک (فقط برای مواد هسته PE)
با استفاده از اتصال جوشکاری هوا گرم می توان به کامپوزیت آلومینیوم بین پلاستیک بین استفاده کرد، استفاده از گرم گرما الکتریکی با گرم شدن ذرات هوا آلومینیوم گرسنه لایه مواد هسته پلی اتیلن و پلی اتیلن جوشکاری پلاستیکی پس از اتصال خنک جوشکاری اتصال تحت شرایط خوبی بدست آمده:

یک رابط مرزی صفحات خوب تهیه کنید

B تمیز هوای گرم؛

C درجه حرارت جوشکاری؛

D راست تماس با فشار؛

E جوش سرعت

(4) پیوند
استفاده از اتصال چسب های فلزی / چسب عمومی. برای صفحه تبلیغاتی داخلی، طرح غرفه فلز معمولی و یا چسب های معمول مناسب اتصال به صفحات کامپوزیت، نوار دو طرفه مناسب برای مقاومت بالا اتصالات لازم نیست. نیاز به قدرت بالای پیوند مناسبت، ما توصیه می کنیم استفاده از یک جزء جزء چسب.

سیکا باند

نیاز به توجه به این است، هنگامی که استفاده از خارج از منزل زمانی که توانایی چسب مقاومت در برابر قدرت استاتیک عمومی است.

هنگامی که پانل آلومینیوم پیوندی و سایر مواد ممکن است به علت ضریب انبساط حرارتی مواد مختلف، موجب شکستگی شود.

(5) اتصال کارت کارت
Usualry همچنین می تواند برای اتصال اتصالات ثابت ثابت، پانل کامپوزیت آلومینیوم، اتصالات آلومینیومی می تواند به نظر می رسد یا از مواد پلاستیکی ساخته شده است و تبدیل، به طور کلی متشکل از دو بخش و از اتصال پیچ تشکیل شده است.


2، GB / T 17748-2008 راهنمای آلومینیوم کامپوزیت پانل

1.slotted
پانل کامپوزیت آلومینیومی بر روی مقطع در طول ساخت و ساز، باید در انتهای شکاف قرار گیرد، طبق الزامات، به طور کلی می تواند شکاف را باز کند، شیار نوع U نوع U، چند حالت معمولی شکاف در شکل C.1 نمایش داده می شود. باید از ورق آلومینیومی مخصوص مخصوص اسلاتینگ استفاده کنید، اطمینان حاصل شود که عمق شکاف به مخالف آلومینیوم آسیب نمی رساند و ضخامت لایه های پلاستیکی 0.3 میلی متر را در بر می گیرد.

فیلم 2.tear
پانل کامپوزیت آلومینیوم پس از نصب باید فوری محافظ را از بین ببرد، فیلم محافظتی به علت پیر شدن ناشی از احتمال فیلم اشک آور، چسبندگی جدی یا آلودگی جدی سطح آلومینیومی و غیره کاهش می یابد.

3. حفاظت از فیلم سطح
باید از سطح رنگ فیلم جلوگیری کرد
مسیر نصب 4
از آنجا که سطح فیلم پانل کامپوزیت آلومینیوم به طور کلی در تولید فرایند پوشش غلتکی استفاده می شود، رنگ پوشش ممکن است جهت خاصی (به ویژه رنگ فلزی) را داشته باشد که از زاویه متفاوت دیده می شود، رنگ حسی آلومینیومی پلاستیک ممکن است برخی از تفاوت ها را داشته باشد برای جلوگیری از این نوع تفاوت، صفحه پلاستیک آلومینیومی باید مطابق با همان جهت تولید نصب شود.

تمیزکاری 5
پانل کامپوزیت آلومینیوم حداقل یک سال باید یک سرویس تمیز کردن، پاک کردن سطوح لکه ها و مواد مضر، حفظ سطح تمیز، اطمینان از عمر مفید محصول داشته باشد. قبل از تمیز کردن برای آلومینیوم پوشیده شده بدون عوارض جانبی

شرایط 6.storage
پانل کامپوزیت آلومینیوم باید در خشک، سرد و تهویه مطبوع صاف ذخیره شود، مشکلات ذخیره سازی باید بیش از 70 درجه سانتیگراد باشد.

7.flanging و خم شدن
پانل کامپوزیت آلومینیوم به برنامه های کاربردی فلنج شکاف باید به صورت پیش امدگی از روش تاشو خوب، تکرار نشدن تاشو در نظر گرفته شود؛ در مورد نیازی به پهنای باند مستقیم آلومینیومی نباید حداقل شعاع خم شدن نباید کمتر از 30 سانتیمتر باشد.

8. نگهدارنده مواد آب بندی
مواد سرامیکی برای هیئت مدیره آلومینیوم و پلاستیک باید هوشیاری خوب و سازگاری خوب با صفحه آلومینیوم داشته باشند. مواد جامد نیز باید با استانداردهای مربوطه ملی یا صنعتی مطابقت داشته باشد. به علت ضعیف شدن مواد انعطاف پذیر، حتی از خوردگی پانل کامپوزیت آلومینیومی، قبل از همه انجام شد

مواد آب بندی و سازگاری صفحات آلومینیومی ضروری است.

9. طراحی و نصب

طراحی مجتمع پانل کامپوزیت آلومینیوم باید مشخصات مربوط به طراحی نصب را پیاده سازی کند و به طور کامل باید انعطاف پذیری و انقباض حرارتی را در نظر بگیرد تا بتواند از مهندسی و زبری سطح استفاده کند.

حمل و نقل 10.
پانل کامپوزیت آلومینیوم در فرایند انتقال و حمل باید مرتب، صاف، پایدار، اجتناب از حرکت، کشیدن، سطح خراش، collisionn و خرد کردن محلی است.


3، روش
1، ساخت روش مستقیم چسب
A، یک ورق پایه و پانل کامپوزیتی پلاستیک آلومینیومی (تخته سه لا یا سطح پوشش دیوار سطح چسب برای مقاومت چسبندگی)، کمی خشک، بدون چوب در دست (با توجه به درجه حرارت، حدود 10 دقیقه)، هیئت مدیره کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک بر روی تخته سه لا، فشار کف دست، تا زمانی که هیئت مدیره کامپوزیت پلاستیک آلومینیومی به طور کامل در تخته سه لا برای بررسی چک شود. از سطح آسیب مواد سخت و سخت سخت افزار کشیدن استفاده نکنید

B، بافت مشترک 5-10 میلی متر بافت، تر و تمیز برای سیلانت های پر شده یا.

2، نوار دو طرفه adhensive و adhensive و استفاده
با استفاده از نوار دو طرفه چسب (با توجه به ارتفاع، اندازه آلومینیوم پلاستیکی کامپوزیت و بار تحمل، انتخاب پلی اورتان کم پلی اتیلن یا پلی اتیلن نوار دو طرفه) به شکل میدان در خمیر روکش، منطقه 3O٪، باقی مانده 7O٪ نیست چوب بخشی از فضای یوتیان پوشش داده شده را پوشش می دهد، سپس هیئت مدیره کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک در بالای آن چسبانده می شود و دست ها به طور کامل گیر می شود.

3، دیوار پرده دیوار خشک کردن حلق آویز روش
دیوار آلومینیوم پانل پرده ای به شکل ساختار می تواند به دیوار واحد پرده آلومینیوم دیوار پرده دیواری و جزء آلومینیوم دیوار پرده دیوار در دو شکل تقسیم شده است.

A، دیوار پرده نوع واحد، پانل و قاب فلزی (پرتوها، ستون ها) در کارخانه برای دیوار پرده واحد، واحد دیوار پرده ساخته شده برای ایجاد دیوار نصب کامل قاب پشتیبانی از قاب در محل.

B، نوع دیوار پرده ای است که از ستون دیوار قاب پرده پشتیبانی می کند، ورق پرتو و آلومینیومی به صورت پیوسته بر روی سایت نصب می شود.


4، دیوار ساختمان پرده  

از ساختار سیستم پشتیبانی و پانل، می تواند مخالف ساختار اصلی یک قابلیت جابجایی مشخص، بدون ساختار بدن با ایجاد ساختار اثرات ساختار محوطه و یا ساخت و ساز تزئینی.

نمودار مونتاژ زبان:

5، طبقه بندی پانل کامپوزیت آلومینیوم سیستم دیوار پرده
دیوار آلومینیوم پانل پانل علاوه بر بازی نقش دکوراسیون، بلکه همچنین به بسیاری از عملکرد، مانند حفاظت از دیوار بیرونی ساختمان عایق صدا، عایق حرارتی، رطوبت، وارث باد، برای دستیابی به این توابع، باید از فن آوری اطمینان حاصل شود، از جنبه فن آوری سیستم دیوار پرده به طور عمده به سیستم دو جداره پرده قفل و باز تقسیم شده است.

1، دیوار پرده بسته نوعی پانل مفاصل با نوار چسب مهر و موم شده است. روش های خاص از درز آب بندی را می توان به بسته بسته مرطوب و خشک تقسیم شده و بسته شده توسط یک ضد آب ضد آب؛ خشک و بسته بندی شده با اکستروژن قالب چسب

2، سیستم دیوار پرده را باز کنید بین دیوار پرده داخل و خارج باز است، متصل شده است. برای رسیدن به اثر عایق حرارتی، عایق صدا مانند ساخت ضد آب بر روی عملکرد دیوار پرده، داخلی آن مهر و موم شده است ، همچنین در پشت دیوار پرده نامیده می شود.

تکنولوژی دیوار سیستم پرده را باز کنید و ساختار دیوار پرده ای که به طور کامل بسته شده است، دارای مزایای منحصر به فردی در مقایسه با موارد زیر می باشد

1. لایه تزئینی فلزی پشت به دلیل گردش هوا برای مدت زمان طولانی نگه داشته می شود، بنابراین عملکرد حرارتی خوب است، می تواند به شدت آسیب به ساختمان های ناشی از درجه حرارت را کاهش دهد، مانند کاهش گرما، کاهش ساختار ترک های ساختمان

2. دیوار خشک را حفظ کنید، رطوبت در محیط داخلی می تواند بسیار سریع باشد، دیوار جدید می تواند به سرعت خشک شود

3. ترکیب و مواد عایق دیوار می تواند به طور قابل توجهی باعث کاهش نویز در فضای باز شود. برای بهبود راحتی زندگی در محیط داخلی.

4. اثرات شدت فشار باد بر روی ساخت دیوار خارجی بالا به علت باز شدن ساختار دیوار پرده کاهش می یابد، بنابراین برای صفحات بزرگ اندازه شبکه می تواند کاهش یابد و یا بدون پشت دنده ها

5. ساختار قاب دیوار پرده می تواند تعداد و مقدار نقطه ثابت را کاهش دهد