عملکرد قایق آلومینیوم

- May 10, 2018-

سوپر سلب درجه

پانل کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک فرایند جدید تصویب و استحکام لایه بردار شاخص فنی اساسی پانل کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک به وضعیت عالی، که باعث بهبود عملکرد همواری و قابلیت هوا خوری را بهبود می بخشد پانل کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک.

مواد است آسان برای فرایند

وزن قایق آلومینیوم و پلاستیک تنها حدود 3.5 5.5 کیلوگرم در هر متر مربع تا آن آسیب ناشی از فاجعه زلزله را کاهش می دهد و آسان به رسیدگی است. خواص برتر ساخت آن می تواند با ساده چوبی ابزار برای برش، برش و برنامه ریزی به دست آورد. لبه خم شده به انواع اشکال زاویه حق با طراح انواع تغییرات، نصب آسان، سریع و کاهش هزینه های ساخت و ساز.

عملکرد عالی آتش

در وسط صفحه آلومینیوم و پلاستیک مواد ضد خون مواد هسته های پلاستیکی پلی اتیلن دو طرف بسیار دشوار است برای سوزاندن لایه آلومینیوم است. بنابراین، مواد ایمنی آتش است که آتش مقاومت مورد نیاز از مقررات ساختمان است.

مقاومت به ضربه

مقاوم در برابر ضربه، سختی بالا، بدون آسیب به کت بالا و مقاومت به ضربه های قوی و بدون آسیب به علت باد و شن و ماسه در مناطق با بزرگ باد و شن و ماسه.

مقاومت در برابر آب فوق العاده

با تشکر از مزایای منحصر به فرد خود را در استفاده از KYNAR-500 اساس PVDF fluorocarbon رنگ و قابلیت هوا خوری، آن تا 20 سال بدون آسیب رساندن به ظاهر زیبا در آفتاب داغ یا سرد برف استفاده می شود. محو شدن.

پوشش یکنواخت

پس از درمان شیمیایی تبدیل و استفاده از تکنولوژی فیلم هنکل است چسبندگی بین رنگ و پنل آلومینیوم و پلاستیک یکنواخت است و رنگ متنوع، شما این امکان را انتخاب کنید یک فضای بزرگتر و فردیت خود را نشان می دهد.

تعمیر و نگهداری آسان

پانل های آلومینیوم و پلاستیک قابل توجهی بهبود یافته خود را در برابر آلودگی. چین شهری آلودگی جدی تر است. پس از چند سال استفاده از آن نیاز به نگهداری شود و تمیز. به دلیل خواص خود تمیز کردن آن خوب آن تنها لازم است به استفاده از مواد شوینده خنثی و آب پاک است. پس از تمیز کردن صفحات جدید برای همیشه تبدیل خواهد شد.

پردازش آسان

آلومینیوم تخته پلاستیکی مواد خوب برای پردازش آسان و قالب است. این محصول عالی جهت پیگیری بهره وری و برنده شدن در زمان است. آن می تواند به کوتاه شدن مدت ساخت و ساز و کاهش هزینه. پانل های آلومینیوم و پلاستیک می توان برش, برش, جروفد باند کم ارتفاع, حفر, ماشین و تخت، سرد تشکیل شده, سرما خورده فولادی پرچ پیچ یا چسب.

1، خوب مقاومت در برابر آب، مقاومت بالا، تعمیر و نگهداری آسان.

2-ساخت راحت و دوره ساخت کوتاه است.

3 عالی پردازش, عایق, عایق صدا و عملکرد عالی آتش حرارت.

4، شکل پذیری خوب، مقاومت به ضربه، می تواند بار در ساختمان، خوب مقاومت در برابر شوک را کاهش می دهد.

5، صاف و روشن و قوی.

6، انتخاب رنگ های بیشتر.

7، فرآوری ساده پردازش محل است.

8، گل و الگوها می توان تولید سفارشی