سوپر ضخامت و عرض تیتانیوم روی دیوار پرده کامپوزیت

سوپر ضخامت و عرض تیتانیوم روی دیوار پرده کامپوزیت

سوپر ضخامت و عرض تیتانیوم روی کامپوزیت پانل دیوار تیتانیوم پانل کامپوزیت پانل ما تازه توسعه آلومینیوم پانل کامپوزیت مورد استفاده برای دیوار پرده. این ترکیبات توسط آلیاژهای تیتانیوم روی و مواد معدنی مقاوم در برابر حرارت ترکیب شده است. آلیاژ تیتانیوم روی سخت تر و با دوام تر از معمول است ...

جزئیات محصول

سوپر ضخامت و عرض تیتانیوم روی دیوار پرده کامپوزیت

پانل کامپوزیت روی تیتانیوم ما پانل جدیدی از آلومینیوم کامپوزیتی مورد استفاده برای دیوار پرده است. این ترکیبات توسط آلیاژهای تیتانیوم روی و مواد معدنی مقاوم می باشد. آلیاژ تیتانیوم روی سخت تر و با دوام تر از روی معمول است. این مشخصات دارای ویژگی های نگهداری طول عمر است و مطابق با الزامات استاندارد زیبایی شناسی و تقاضای واقعی دیوار پرده مدرن است.

چرا پانل تیتانیوم روی؟

مواد 1.Eternal

روی یک ماده بی انتها است و می تواند به طور کامل ظاهر تکنیک مدرن و زیبایی کلاسیک را نشان دهد.

زندگی 2.Expected

طول عمر روی حدود 80-100 سال در محیط طبیعی و نصب مناسب است. مواد کمی وجود دارد که زندگی زینتی را در سراسر دنیا انتظار می رود.

3. خود شفا

در هنگام حمل و نصب و یا در طول عمر آن می تواند خود را درمان کند.

نگهداری آسان 4.Easy

تقریبا بدون نیاز به تمیز کردن در تمام طول عمر آن نیست.

5 سازگاری

پانل روی می تواند با بسیاری از مواد دیگر مانند آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، شیشه، سنگ و غیره سازگار باشد.

6 مواد طبیعی

روی یک ترکیب زیستی برای حیوانات و گیاهان انسان است. آب باران از دیواره پرده روی با آب آشامیدنی مطابقت دارد. این می تواند بدون آلودگی به حوضچه، رودخانه و باغ جریان یابد.


Hot Tags: ضخامت فوق العاده و عرض تیتانیوم روی دیوار پرده کامپوزیت، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

You Might Also Like