A / B دیوار پرده کامپوزیتی روی پارچه تیتانیوم ضد زنگ

A / B دیوار پرده کامپوزیتی روی پارچه تیتانیوم ضد زنگ

پانل کامپوزیت روی دیوار تیتانیوم روی دیوار تیتانیوم ضد زنگ پانل کامپوزیتی ما تیتانیوم تازه ساخته شده ما پانل کامپوزیت آلومینیوم مورد استفاده برای دیوار پرده. این ترکیبات توسط آلیاژهای تیتانیوم روی و مواد معدنی مقاوم می باشد. آلیاژ تیتانیوم روی سخت تر و با دوام تر از روی معمول است. این ...

جزئیات محصول

دیوار پرده کامپوزیت روی تیتانیوم ضد زنگ

پانل کامپوزیت روی تیتانیوم ما پانل جدیدی از آلومینیوم کامپوزیتی مورد استفاده برای دیوار پرده است. این ترکیبات توسط آلیاژهای تیتانیوم روی و مواد معدنی مقاوم می باشد. آلیاژ تیتانیوم روی سخت تر و با دوام تر از روی معمول است. این مشخصات دارای ویژگی های نگهداری طول عمر است و مطابق با الزامات استاندارد زیبایی شناسی و تقاضای واقعی دیوار پرده مدرن است.

چرا پانل تیتانیوم روی؟

مواد 1.Eternal

روی یک ماده بی انتها است و می تواند به طور کامل ظاهر تکنیک مدرن و زیبایی کلاسیک را نشان دهد.

زندگی 2.Expected

طول عمر روی حدود 80-100 سال در محیط طبیعی و نصب مناسب است. مواد کمی وجود دارد که زندگی زینتی را در سراسر دنیا انتظار می رود.

3. خود شفا

در هنگام حمل و نصب و یا در طول عمر آن می تواند خود را درمان کند.

نگهداری آسان 4.Easy

تقریبا بدون نیاز به تمیز کردن در تمام طول عمر آن نیست.

5 سازگاری

پانل روی می تواند با بسیاری از مواد دیگر مانند آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، شیشه، سنگ و غیره سازگار باشد.

6 مواد طبیعی

روی یک ترکیب زیستی برای حیوانات و گیاهان انسان است. آب باران از دیواره پرده روی با آب آشامیدنی مطابقت دارد. این می تواند بدون آلودگی به حوضچه، رودخانه و باغ جریان یابد.


Hot Tags: دیوار پرده کامپوزیت روی تیتانیوم ضد زنگ چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

You Might Also Like