FEVE پوشش A / B دیوار پرده کامپوزیت آلومینیومی مقاوم در برابر آتش

FEVE Coating Fireproof Wall Curtain Fireproof ACP ترکیبی از لایه بالایی / پایین تر از صفحات آلومینیومی با هسته نسوز مقاوم در برابر شعله کامپوزیت است که پس از ترکیب فیلم پلیمری، نقاشی دو طرفه و ترکیب ورق پشتی. این به طور گسترده ای برای ساخت پرده استفاده می شود ...
چت کن

جزئیات محصول

پوشش دیواری دیوار پرده ضد آتش

ACP نسوز ترکیبی از لایه بالایی / پایین تر از صفحات آلومینیومی با هسته نسوز مقاوم در برابر شعله کامپوزیت است، پس از ترکیب فیلم پلیمری، نقاشی دو طرفه و ترکیب ورق پشتی. این به طور گسترده ای برای ساخت پرده منتظر با الزامات مقاوم در برابر آتش است. نسل سوم این است که جایگزین محصولات وارداتی ACP دیوار پرده و دکوراسیون داخلی ACP باشد. Fireproof ACP نه تنها تمام مزایای استفاده از ACP طبیعی را دارد، بلکه دارای مقاومت بسیار مقاوم در برابر آتش است. این استاندارد با استانداردهای نسوز GB8624 B1 و A2، LSOH، بدون هالوژن، بدون گاز سمی، لایه هسته سخت، پردازش و نصب آسان است.

◎ ویژگی:

① عملکرد قابل توجه Fireproof
با هسته LSZH با کارایی بالا، ACP 4mm می تواند 20-30mins تحت تاثیر مثبت شعله 1200-1500 درجه استطاعت. بر طبق استاندارد GB8624-2006 "عملکرد احتراق مصالح ساختمانی از روش درجه بندی"، مواد درجه یک شعله بازدارنده B1 و از طریق گواهینامه NFTC دریافت می شود.

آب و هوای فوق العاده

برای پوشش پوشش PVDF به عنوان مقاومت به خوردگی، مقاومت در برابر لکه و آب و هوا، بدون توجه به اینکه چگونه آفتاب گرم و یا فریزر انجماد، ACP نسوز ما در ظاهر کامل خود را آسیب دیده است.

قدرت لایه برداری فوق العاده

با عملکرد بالا شعله عقب انداز هسته، شاخص اصلی فنی، قدرت پوست، بالاتر از پانل غیر Fireproof 10٪ بیشتر آن چرخه 2O پوست کنده با درجه حرارت از 40 ° C تا 80 درجه و بدون هیچ گونه تغییر قدرت.

پوشش یکنواخت، انواع رنگ:

پوشش پس از تبدیل پوشش و فویل آلومینیوم به خوبی از فلزات خوبی برخوردار است. یکنواخت تر و رنگارتر، قابل انتخاب تر و شخصی تر است

قدرت بالا

با مقاومت قوی، رنگ با کیفیت بالا با دقت بالا، ACP هر گونه آسیب در منطقه باد و شنی است.

  تعمیر و نگهداری آسان

آسان برای تمیز کردن، حتی در بعضی مناطق آلودگی سنگین تر، ACP مقاوم در برابر آتش تنها می تواند توسط پاک کننده های خنثی تمیز شود. بعد از هر تمیز نگه داشتن آن جدید.

◎ محدوده برنامه:

Fireproof ACP یک ماده ایده آل برای استفاده گسترده در دکوراسیون دیوار داخلی و خارجی است، مانند سالن های نمایشگاه، پذیرش پذیری های بزرگ.

مغازه ها، ساختمان های اداری، هانکس، هتل ها، خوابگاه ها و آپارتمان ها؛ این برای تزئین دیوارهای داخلی، سقف، حمام، آشپزخانه، بالکن،

بیلبورد ها، تونل ها، انفجار مترو، غرفه تلفن، قایقرانی و سایر استفاده های صنعتی.پرس و جو