پوشش پلی اتیلن A / B دیوار پرده کامپوزیت آلومینیومی مقاوم در برابر آتش

پوشش پلی اتیلن مقاوم در برابر آتش دیوار آتش ضد آب ACP ترکیبی از لایه بالایی / پایین تر از صفحات آلومینیومی با هسته نسوز بازدارنده شعله کامپوزیت کامپوزیت است، پس از ترکیب فیلم پلیمری، نقاشی دو طرفه و ترکیب کاغذ پشتی. این به طور گسترده ای برای ساخت پرده منتظر ...

جزئیات محصول

پوشش دیوار پرده دیوار آتش

ACP نسوز ترکیبی از لایه بالایی / پایین تر از صفحات آلومینیومی با هسته نسوز مقاوم در برابر شعله کامپوزیت است، پس از ترکیب فیلم پلیمری، نقاشی دو طرفه و ترکیب ورق پشتی. این به طور گسترده ای برای ساخت پرده منتظر با الزامات مقاوم در برابر آتش است. نسل سوم این است که جایگزین محصولات وارداتی ACP دیوار پرده و دکوراسیون داخلی ACP باشد. Fireproof ACP نه تنها تمام مزایای استفاده از ACP طبیعی را دارد، بلکه دارای مقاومت بسیار مقاوم در برابر آتش است. این استاندارد با استانداردهای نسوز GB8624 B1 و A2، LSOH، بدون هالوژن، بدون گاز سمی، لایه هسته سخت، پردازش و نصب آسان است.

◎ ویژگی:

① عملکرد قابل توجه Fireproof

با هسته LSZH با کارایی بالا، ACP 4mm می تواند 2O-3Omins را تحت تاثیر مثبت شعله درجه 1200-15OO استار. بر طبق استاندارد GB8624-2OO6 "عملکرد احتراق مصالح ساختمانی از روش درجه بندی"، مواد B1 سطح مواد مقاوم در برابر شعله و دریافت از طریق گواهینامه NFTC.

② آب و هوای فوق العاده

برای پوشش پوشش PVDF به عنوان مقاومت به خوردگی، مقاومت در برابر لکه و آب و هوا، بدون توجه به اینکه چگونه آفتاب گرم و یا فریزر انجماد، ACP نسوز ما در ظاهر کامل خود را آسیب دیده است.

③ قدرت لایه برداری فوق العاده

با عملکرد بالا شعله عقب انداز هسته، شاخص اصلی فنی، قدرت پوست، بالاتر از پانل غیر Fireproof 10٪ بیشتر آن چرخه 2O پوست کنده با درجه حرارت از 40 ° C تا 80 درجه و بدون هیچ گونه تغییر قدرت.

④ پوشش یونیورسال، تنوع رنگ:

پوشش پس از تبدیل پوشش و فویل آلومینیوم به خوبی از فلزات خوبی برخوردار است. یکنواخت تر و رنگارتر، قابل انتخاب تر و شخصی تر است

⑤ قدرت بالا

با مقاومت قوی، رنگ با کیفیت بالا با دقت بالا، ACP هر گونه آسیب در منطقه باد و شنی است.

⑥ تعمیر و نگهداری آسان

آسان برای تمیز کردن، حتی در بعضی مناطق آلودگی سنگین تر، ACP مقاوم در برابر آتش تنها می تواند توسط پاک کننده های خنثی تمیز شود. بعد از هر تمیز نگه داشتن آن جدید.

◎ محدوده برنامه:

Fireproof ACP یک ماده ایده آل برای استفاده گسترده در دکوراسیون دیوار داخلی و خارجی است، مانند سالن های نمایشگاه، پذیرش پذیری های بزرگ.

مغازه ها، ساختمان های اداری، هانکس، هتل ها، خوابگاه ها و آپارتمان ها؛ این برای تزئین دیوارهای داخلی، سقف، حمام، آشپزخانه، بالکن،

بیلبورد ها، تونل ها، انفجار مترو، غرفه تلفن، قایقرانی و سایر استفاده های صنعتی.
Hot Tags: دیوار پرده آلومینیوم نسوز مقاوم در برابر آتش، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

You Might Also Like