دیوار پرده کامپوزیتی A / B Fireproof Composite

پانل Composite Copper Fireproof Composite پانل Fireproof Copper Composite پانل کامپوزیتی کمپرسور مس مخلوطی از لایه بالایی / پایین لایه های مس با هسته نسوز مقاوم در برابر شعله کامپوزیت کامپوزیت است، پس از ترکیب فیلم پلیمری، نقاشی دو طرفه و ترکیب ورق پشتی. این به طور گسترده ای برای ...

جزئیات محصول

دیوار پرده کامپوزیت مقاوم در برابر آتش

پانل کامپوزیتی مقاوم در برابر آتش، ترکیبی از لایه بالایی / پایین لایه های مس با هسته نسوز بازدارنده شعله کامپوزیت کامپوزیت، پس از ترکیب فیلم پلیمری، نقاشی دو طرفه و ترکیب ورق پشتی است. این به طور گسترده ای برای ساخت پرده منتظر با الزامات مقاوم در برابر آتش است. این نسل سوم برای جایگزینی محصولات وارداتی پانل دیواری پانل کامپوزیتی مس و دکوراسیون داخلی پانل کامپوزیت مس است. پنل کامپوزیتی مقاوم در برابر آتش، نه تنها از مزایای AKP نرمال استفاده می کند، بلکه بسیار مقاوم در برابر آتش است. این استاندارد با استانداردهای نسوز GB8624 B1 و A2، LSOH، بدون هالوژن، بدون گاز سمی، لایه هسته سخت، پردازش و نصب آسان است.

◎ ویژگی:

① عملکرد قابل توجه Fireproof
با هسته LSZH با کارایی بالا، پانل کامپوزیت مس 4 میلیمتر می تواند 2O-3Omins را تحت تاثیر مثبت شعله درجه 1200-15OO را تأمین کند. بر طبق استاندارد GB8624-2OO6 "عملکرد احتراق مصالح ساختمانی از روش درجه بندی"، مواد B1 سطح مواد مقاوم در برابر شعله و دریافت از طریق گواهینامه NFTC.

آب و هوای فوق العاده

برای استفاده از پوشش PVDF به عنوان مقاومت به خوردگی، مقاومت در برابر لکه و آب و هوا، بدون توجه به اینکه چگونه خورشید گرم و یا فریزر انجماد، پانل کامپوزیت مقاوم در برابر آتش، در ظاهر اولیه خود، آسیب دیده است.

قدرت لایه برداری فوق العاده

با عملکرد بالا شعله عقب انداز هسته، شاخص فنی کلیدی، قدرت پوست، بالاتر از پانل غیر Fireproof 10٪ بیشتر آن 20 چرخه با پوست با درجه حرارت از 40 ° C تا 80 درجه و بدون تغییر قدرت است.

پوشش یکنواخت، انواع رنگ:

پوشش پس از تبدیل پوشش و فویل آلومینیوم به خوبی از فلزات خوبی برخوردار است. یکنواخت تر و رنگارتر، قابل انتخاب تر و شخصی تر است

قدرت بالا

با مقاومت قوی، رنگ با کیفیت بالا با دقت بالا، پانل کامپوزیت مس، هر گونه آسیب در منطقه باد و شنی است.

  تعمیر و نگهداری آسان

آسان برای تمیز کردن، حتی در بعضی مناطق آلودگی سنگین تر، پانل Composite Copper Fireproof می تواند تنها با پاک کننده های خنثی تمیز شود. بعد از هر تمیز نگه داشتن آن جدید.

◎ محدوده برنامه:

پنل Composite Copper Fireproof یک ماده ایده آل برای استفاده گسترده در دکوراسیون دیوارهای داخلی و خارجی است، مانند سالن های نمایشگاه، اتاق های پذیرایی بزرگ.

مغازه ها، ساختمان های اداری، هانکس، هتل ها، خوابگاه ها و آپارتمان ها؛ این برای تزئین دیوارهای داخلی، سقف، حمام، آشپزخانه، بالکن،

بیلبورد ها، تونل ها، انفجار مترو، غرفه تلفن، قایقرانی و سایر استفاده های صنعتی.


Hot Tags: دیوار پرده کامپوزیت مس / مقاوم در برابر آتش، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، قیمت پایین، ساخته شده در چین

پرس و جو

You Might Also Like