TAIZHOU GANGBANG BUILDING MATERIAL CO.، LTD. در سال 2011 تأسیس شد. شرکت ما در شهر صنعت صنعتی Costal، Sanmen، Taizhou شهر ژجیانگ واقع شده است که دارای تمام منابع کمربند اقتصادی ساحلی است. از محصولات اصلی عبارتند از: دکوراسیون خارجی / دکوراسیون داخلی ACP، چاپ تبلیغاتی ACP، A / B Class Fireproof ACP، ACP چوبی، پانل کامپوزیتی مس، پانل کامپوزیت تیتانیوم روی، پانل کامپوزیتی استاتیک و پانل کامپوزیت فولادی ضدزنگ.


شرکت ما مساحتی بالغ بر 100 مگاوات و 35000 متر مربع مساحت ساخت را پوشش می دهد. با توسعه کسب و کار ما، همچنان به معرفی و جذب پرسنل فنی و تجهیزات مدیریت پیشرفته تجهیزات پیشرفته بین المللی و تجربه مدیریت نوآوری و اصرار بر نام تجاری، ما تبدیل به یکی از تولید کنندگان که می توانند ACP فوق العاده گسترده با 2 متر در گسترده ترین تولید کنند. ما در تلاش برای ایجاد مارک GANGBOND با کیفیت بالا، با کیفیت بالا و سبز در زمینه مواد ساختمان.


شرکت ما در پی صدور گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001: 2008 است و تمام محصولات ما گواهینامه کیفیت CTC را از مرکز ملی مواد ساختمان ساختمان چین گذراندند. ما گواهینامه های بسیاری مانند CE، SGS، PSB، ASTM، BSI و ISO14001: 2004 داریم.


پس از چند سال تلاش، شرکت ما تاسیس شبکه گسترده فروش را پوشش داده است بیش از 30 استان در چین و 150 کشور در حال انجام سبک خود ما، ما ادامه خواهد داد که رهبری روند جدید در زمینه مواد تزئینی مصالح ساختمانی بر اساس بازار داخلی و گسترش در خارج از کشور در قرن جدید.