پوشش PVDF A / B نسوز آلومینیوم کامپوزیت پانل

ACP نسوز از بالا/پایین لایه ورقهای آلومینیوم با معدنی کامپوزیت مقاوم در برابر شعله و آتش هسته، پس از ترکیب فیلم پلیمری است، دو طرفه رنگ و ترکیبات ورق برگشت.

جزئیات محصول

پوشش PVDF A / B نسوز ACP

ACP نسوز از بالا/پایین لایه ورقهای آلومینیوم با معدنی کامپوزیت مقاوم در برابر شعله و آتش هسته، پس از ترکیب فیلم پلیمری است، دو طرفه رنگ و ترکیبات ورق برگشت. به طور گسترده ای به ساختمان پرده انتظار با شرایط بالا نسوز استفاده می شود. نسل سوم به جای محصولات وارداتی پرده دیوار ACP و ACP دکوراسیون داخلی است. نسوز ACP نه تنها همه نسوز مزایای طبیعی ACP اما نیز بسیار عالی است. آن به GB8624 B1 و A2 استاندارد نسوز، LSOH، هالوژن آزاد، بدون گاز سمی، لایه هسته سخت، پردازش آسان و نصب مطابقت دارد.


◎ ویژگی:

① عملکرد قابل توجه نسوز
با کارایی بالا LSZH هسته, 4mm ACP 20-30mins تحت تاثیر مثبت شعله 1200 15OO درجه استطاعت. با توجه به GB8624 2006 "مواد احتراق عملکرد روش درجه بندی ساختمان"، این مواد بازدارنده سطح B1 و دریافت از طریق صدور گواهینامه NFTC است.

آب و هوای فوق العاده توانایی

PVDF پوشش استفاده به عنوان مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر لکه و توانایی آب و هوا، صرفنظر از اینکه چگونه گرم خورشید یا انجماد بلیزارد ما ACP نسوز در ظاهر کامل اصلی آن سالم است.

سوپر لایه بردار قدرت

با هسته های بازدارنده بالا عملکرد شاخص فنی کلید قدرت پوست بيشتر غير نسوز پانل 10% بیشتر آن است چرخه 2O با درجه حرارت از 40 درجه سانتی گراد به 80 را پوست کنده است درجه و بدون هر گونه تغییر قدرت.

پوشش یکنواخت تنوع رنگ:

پوشش فلزات را پس از تبدیل پوشش و فویل آلومینیوم کراوات می کند. یکنواخت تری و رنگارنگ، انتخاب بیشتر و personlized

استحکام بالا

با تاثیر قوی مقاومت چقرمگی بالا رنگ با کیفیت بالا، ACP هر گونه آسیب در منطقه باد می وزد و شنی است.

تعمیر و نگهداری آسان

آسان برای تمیز کردن، حتی در برخی از مناطق آلودگی سنگین نسوز ACP توسط پاک کننده خنثی فقط تمیز می تواند. آن را جدید پس از هر یک را تمیز نگه دارید.


◎ محدوده نرم افزار:

ACP نسوز مواد ایده آل برای استفاده به طور گسترده ای در داخل و خارج ساختمان پرده دکوراسیون دیوار مانند سالن های نمایشگاه، اتاق پذیرایی بزرگ است.

مغازه ها، ادارات، هنکس، هتل ها، خوابگاهها و آپارتمان; آن استفاده می شود برای تزئین دیوارهای داخلی، سقف، حمام، آشپزخانه، بالکن، تابلوهای تبلیغاتی، تونل، مترو شیون، کیوسک تلفن، قایق رانی و دیگر استفاده های صنعتی.

Hot Tags: PVDF پوشش A / B نسوز آلومینیوم کامپوزیت پانل، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، کم قیمت، ساخته شده در چین

پرس و جو

You Might Also Like